У новосформованому десятому класі деякі учні виявилися вже знайомими між собою, деякі ще ні. В

перший день навчання кожна дівчина замріяно подивилася на кожного із знайомих хлопців, тоді як кожен хлопець замріяно подивився на кожну з незнайомих дівчат. Усього було кинуто 117 замріяних поглядів. Скільки у класі хлопців і дівчат, якщо всього не більше за 40 учнів?

Ответы на вопрос

Отвечает Скляр София.

Ответ:

22 ученика

Пошаговое объяснение:

117/2=58.5

59 и 58

60 и 57

61 и 56

62 и 54

63 и 52

64 и 51

65 и 52 13 девочек смотрят на 5 парней 4 парня смотрят на 13 девочек

13*5+4*13=117 13+5+4=22 ученика