Розв'язати рівняння: А) -18,6:(-х)=шість цілих одна п'ята Б) 3•(-4y+6)=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Карканидзе Алина.

A) -18,6:(-х) = 6 1/5

-х=-18,6 : 6 1/5

-х=-3

х=3

Б) 3(-4y+6)=-6

-12y+18=-6

-12y=-24

y=2