5. Бос орындарды толтыр. 4cаг.30мин = мин 4таул. 18саг = car 25см 7мм = 36 078 ц-кг MM 506 см = ДМ

СМ 2км 300м = M​

Ответы на вопрос

Отвечает Maxsat Banu.

Ответ:

Ви вказали різні одиниці вимірювання, і мені потрібно перетворити їх на однорідну одиницю. Давайте це зробимо:

1. 4 сагат = 4 * 1000 метрів = 4000 метрів.

2. 30 хвилин = 30/60 годин = 0.5 години.

Тепер ми маємо вираз у метрах та годинах:

4000 метрів / 0.5 години = 8000 метрів на годину (м/год).

3. 18 сагат = 18 * 1000 метрів = 18000 метрів.

4. 25 сантиметрів = 25/100 метрів = 0.25 метра.

5. 7 міліметрів = 7/1000 метрів = 0.007 метра.

Тепер ми можемо обчислити масу, використовуючи наступний вираз:

Маса (кг) = Об'єм (м³) * Густина (кг/м³).

6. 36 078 центнерів (ц) = 360.78 кг (1 центнер = 100 кг).

Тепер маємо:

Маса = 360.78 кг.

Об'єм = 0.25 м * 0.007 м * 8000 м/год = 1.4 м³ (метри кубічні).

Тепер можемо знайти густину:

Густина = Маса / Об'єм = 360.78 кг / 1.4 м³ ≈ 258.41 кг/м³.

7. 506 сантиметрів = 5.06 метра (1 метр = 100 сантиметрів).

8. 2 кілометри = 2 * 1000 метрів = 2000 метрів.

9. 300 метрів.

10. Метри - це вже однорідна одиниця вимірювання.

Тепер ми можемо обчислити загальну відстань:

Загальна відстань = 5.06 м + 2000 м + 300 м = 2305.06 метрів.

Отже:

2305.06 метрів = 2.30506 кілометри (1 кілометр = 1000 метрів).