довжина прямокуного паоалелепіпеда дорівнює 8,5см, що в 2,5раза більше за ширину і на 5,1см більше

за висоту. знайди об'єм цього прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Гаур Андрей.
8,5/2,5=3,4 см - ширина
8,5-5,1=3,4 см -высота
V=8,5*3,4*3,4=98,26 см3 - объем параллелепипеда