Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 8,5 сантиметрів, що в 2,5 раза більше за ширину 5,1

сантиметрів більше ща висоту. Знайди об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Красносельских Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 8,5:2,5=3,4 см - ширина параллелепипеда

2. 8,5-5,1=3,4 см - высота

3. V=8,5*3,4*3,4=98,26 куб. см - объем параллелепипеда