знайдіть площу найбільшоі грані прямокутного паралелепіпеда,якщо його об*єм становить 480 см3,а два

ребра дорівнюють 8 см і 20мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Мишкевич Анна.
20мм=2см
V=авс
а=V:вс
вс=2*8=16(см²)
а=480:16=30(см)
8*30=240(см²) - площадь наибольшей грани