у  першому бідоні молока  на 7 л більше ,ніж у другому .Скількі літрів  молока в

кожному бідоні ,якщо  в двох  бідонах разом  53 л?

Ответы на вопрос

Отвечает Дистанов Данил.
2 бідон - Х
1 бідон - Х+7
складаємо рівняння
Х+Х+7=53
2Х=53-7
2Х=46
Х=46:2
Х=23 л - в 2 бідоні
23+7=30 л - в 1 бідоні