25-х:1,02=4,2 знайдіть корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Atamaniuk Vika.
25-х:1,02=4,2
 х:1,02=25-4,2
 х:1,02=20,8
 х=20.8*1.02
 х=21,216
проверка
25-21,216:1.02=4.2
25-20,8=4.2
4.2=4,2