Скільки існує натуральних чисел b таких, щоб обидва дроби b/9 і 17/b+2 одночасно були неправильним


Ответы на вопрос

Отвечает Быкова Соня.

Відповідь: 7

Покрокове пояснення:

Розв'язання Завдання додаю


Отвечает Стецьків Руслан.

Ответ: 7 натуральных чисел, а именно: 9;10;11;12;13;14;15

Пошаговое объяснение:

left \{ {{\frac{b}{9} \geq 1} \atop {\frac{17}{b+2} \leq 1}} \right. = > \left \{ {{b\geq 9} \atop {b\leq 15}} \right.