а плані, масштаб якого дорівнює 1 : 15 000, довжина прямокутної ділянки дорівнює 12 см, а ширина --

8 см. Скільки пшениці потрібно, щоб засіяти цю ділянку, якщо на 1 га землі висівають 0,24 т насіння пожалуйста , плииииз , помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Ендышев Денис.

Масштаб 1:15000   ( в 1см на плані-15000см = 150м на місцевості)

1см-150м

12*150=1800(м) - довжина ділянки

8*150=1200(м) - ширина ділянки

1800*1200=2160000(м2)=216га           (1га=10000м2)

0,24*216=51,84(т) - насіння