За добу від однієї вівці господиня надоїла 1л молока. Від коз 3 л. Скільки літрів молока господиня

надоїла за добу від восьми таких овець і трьох кіз

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ:

17

Пошаговое объяснение:

8×1 + 3×3=8+9=17 літрів молока