ДРУЗІ СРОЧНО! (В)12(3х+16)=300 (г)(426-15х):18=12


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Максим.

Перший ряд рівнянь:

1. 12(3x + 16) = 300

Розкриваємо дужки і множимо:

36x + 192 = 300

Віднімаємо 192 з обох боків:

36x = 300 - 192

36x = 108

Ділимо обидва боки на 36:

x = 108 / 36

x = 3

Другий ряд рівнянь:

2. (426 - 15x) / 18 = 12

Перемножуємо обидва боки на 18:

426 - 15x = 12 * 18

Розкриваємо дужки і множимо:

426 - 15x = 216

Віднімаємо 426 з обох боків:

-15x = 216 - 426

-15x = -210

Ділимо обидва боки на -15 (змінюючи знаки):

x = -210 / -15

x = 14

Отже, розв'язки рівнянь:

1. x = 3

2. x = 14