Функцію задано формулою f(x)=8/9-х². Знайдіть f(1)


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Александра.

Ответ:

Для знаходження f(1), вам потрібно підставити x = 1 у формулу f(x):

Пошаговое объяснение:

f(1) = 8/9 - 1²

f(1) = 8/9 - 1

f(1) = (8 - 9) / 9

f(1) = -1/9

Отже, f(1) = -1/9.