Обчисли площу поверхні, суму довжини усіх ребер та об'єм куба, рубро дорівнює 2 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Куанышбаев Абдул-Ахмет.

Відповідь: фото

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання


Отвечает Попов Глеб.
Відповідь:
Площа поверхні = 24 м^2
Сума довжин усіх ребер = 24 м
Обʼєм = 8 м^3
Покрокове пояснення:
Для обчислення площі поверхні, суми довжин усіх ребер і обʼєму куба зі стороною 2 метри, використаємо наступні формули:
Площа поверхні куба:
Площа одного боку куба = сторона * сторона = 2 м * 2 м = 4 M^2
Оскільки куб має 6 однакових боків, то загальна площа поверхні куба = 6 *
(площа одного боку) = 6 * 4 M^2 = 24
M^2
Сума довжин усіх ребер куба:
У куба всі ребра однакової довжини, тому сума довжин усіх ребер дорівнює периметрів одного боку помноженого на кількість ребер. У нашому випадку, кількість ребер = 12 (кожен бік має 4 ребра), і довжина одного боку = 2
метри. Тому:
Сума довжин усіх ребер = 12 * 2 м = 24 м

Обʼєм куба:
Обʼєм куба обчислюється за
формулою:
Обʼєм = сторона * сторона * сторона = 2
M * 2 M * 2 м = 8 м^3
Отже, для куба зі стороною 2 метри:
Площа поверхні = 24 м^2
Сума довжин усіх ребер = 24 м
Обʼєм = 8 м^3