1. Подайте десятковий дріб 0,16 у вигляді відсотків: A. 160 %. B. 1,6 %. Б. 16 %. г. 0,16 %. 2.

Запишіть 120% десятковим дробом: A. 120. Б. 12. B. 1,2. г. 0,12. 3°. Розчин містить 16 % солі. Яка маса розчину, якщо солі в ньому 48 г? А. 300 г. Б. 768 г. В. 11 г. г. 7,68 г. СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Romero David.

1-0,16*100=16%

2-120:100=1,2

3-48*100:16=300

все надеюсь помог