13. Квадрат пiшiндес канылтырдан ені 5 см тік тергбурыш киылып алынганда, ауданы 150 см² канылтыр

калды. Капылтырдык алы ауданын табындар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Відповідь:

5*2=10 150/10=15 15*(10+5)=225

Покрокове пояснення: