129. Квадрат пішіндес қаңылтырдан ені 5 см тік төртбұрыш қиылып алынганда, ауданы 150 см канылтыр

калды. Қацылтырдың алғашқы ауданын табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Muslim Erniyaz.

Ответ:

5*2=10 150/10=15 15*(10+5)=225