Тато, мама, син та донька вирішили купити квартиру для доньки. Тато вніс половину того, що внесли

інші троє, мама внесла третину від суми, що внесли інші трос, а син вніс чверть того, що внесли інші троє. Донька внесла решту 13000 умовних одиниць. Скільки коштує квартира,

Ответы на вопрос

Отвечает Милюкова Анастасия.

Ответ:

60000

Пошаговое объяснение:

т=(д+м+с)/2

м=(т+д+с)/3

с=(т+м+д)/4

д=1300

2т-м-с=13000

3м-т-с=13000

4с-т-м=13000

3т-4м=0

4м-5с=0

3т=4м=5с

с=3т/5. м=3т/4

2т-3т/4-3т/5=13000

40т-15т-12т=260000

13т=260000

т=20000

м=3*20000/4=15000

с=3*20000/5=12000

20000+15000+12000+13000=60000