Батько придбав навісну полицю за 750грн а потім на 126 грн кріплень до неї. Після цього в його

гаманці залишилос 24 грн. Скільки було в гаманці спочатку. Рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Bortnik Olga.

Ответ:

Нехай х-це в гаманці спочатку, тоді:24+750+126=х;

х=750+126

х=876

х=876+24=900

перевірка*

х=900-876

х=24.