Розв'язати рівняння 2(х +2)=9(х - 3)


Ответы на вопрос

Отвечает Федирко Арсений.

Пошаговое объяснение:

2(x+2)=9(x-3)

2x+4=9x-27

2x-9x= -27-4

-7x= -31

x= -31:(-7)

x=31/7=4 3/7

Отвечает Нужных Маша.

Ответ:

x =  \frac{31}{7}

Пошаговое объяснение:

2(x + 2) = 9(x - 3)

Розкриемо дужки. Маемо:

2x + 4 = 9x - 27

Перенесемо 9x лiворуч, а число 4 праворуч

та зведемо подiбнi слагаемi. Маемо'

2x - 9x =  - 27 - 4

 - 7x =  - 31

Помножимо лiву та праву частини на -1. Маемо:

7x = 31

Звiдси знайдемо x. Маемо:

x =  \frac{31}{7}

Вiдповiдь:

x =  \frac{31}{7}