У квітковій крамниці 30 горщиків з фіалками і 15 горщиків з кактусами розміс- тили по 5 на кожній

полиці. Скільки полиць використали? ДОПОМОЖІТЬ БУДЛАСКА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинов Талгат.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

1-й спосіб (30:5)+(15:5)=6+3=9

2-й спосіб (30+15):5=9

Отвечает Васильчук Артем.

Ответ:

1) 30:5=6 (п.) - з фіалками

2) 15:5=3 (п.) -  з кактусами

3) 3+6=9 (п.) - використали

9 полиць використали.

Пошаговое объяснение: