Зібрані гриби розклали в три кошики. У перший поклали 24 гриби. У другий - 3/8 від кількості грибів

у першому кошику і 30% від кількості грибів у третьому. Скільки всього зібрали грибів ? Прошу помогите!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зиятдинов Радмир.

Ответ:

всього зібрали 63 гриби

Пошаговое объяснение:

1)24*3/8=24/1*3/8=9 (шт) - грибів у другому кошику;

2)9:30*100=30 (шт) - грибів у третьому кошику

3)24+9+30=63(шт)