Розклади на прості множники число: 48, 105, 88, 660, 600, 3003, 2772, 4900. Допоможіть, прошу!


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Розкладаємо наведені числа на прості множники:

1) 48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 2^4 * 3

2) 105 = 3 * 5 * 7

3) 88 = 2 * 2 * 2 * 11 = 2^3 * 11

4) 660 = 2 * 2 * 3 * 5 * 11 = 2^2 * 3 * 5 * 11

5) 600 = 2 * 2 * 2 * 3 * 5 * 5 = 2^3 * 3 * 5^2

6) 3003 = 3 * 7 * 11 * 13

7) 2772 = 2 * 2 * 3 * 7 * 11 * 11 = 2^2 * 3 * 7 * 11^2

8) 4900 = 2 * 2 * 5 * 5 * 7 * 7 = 2^2 * 5^2 * 7^2

Отже, розклад чисел на прості множники:

48 = 2^4 * 3

105 = 3 * 5 * 7

88 = 2^3 * 11

660 = 2^2 * 3 * 5 * 11

600 = 2^3 * 3 * 5^2

3003 = 3 * 7 * 11 * 13

2772 = 2^2 * 3 * 7 * 11^2

4900 = 2^2 * 5^2 * 7^2

Пошаговое объяснение: