Даю 30 баллов

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нехай число a=57. Запиши суму натурального числа, на 5 меншого за a та на 8 меншого за число, вдвічі більше за число a. У відповідь запиши ТІЛЬКИ число!

Ответы на вопрос

Отвечает Лисеев Стас.

Ответ:

161

Пошаговое объяснение:

За умовою задачi перше число на 5 меньше за число а, тобто а-5

Друге число дорiвнюе 2а-8

Сума двоих чисел дорiвнюе;

(a - 5) + (2a - 8) = \\  =  (57 - 5) + (2 \times 57 - 8) =  \\  = 55 + 114 - 8 = 161

Вiдповiдь:

161

Отвечает Яшин Кирилл.

Ответ:

161

Пошаговое объяснение:

от и ответ