Поділіть чисельник і знаменник дробу 180: 1) на 2; 2) на 3; 3) на 4; 4) на 5. Запишіть відповідні

рівності.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

1) Поділимо чисельник і знаменник дробу 180 на 2:

Чисельник: 180 ÷ 2 = 90

Знаменник: 1 ÷ 2 = 0.5

2) Поділимо чисельник і знаменник дробу 180 на 3:

Чисельник: 180 ÷ 3 = 60

Знаменник: 1 ÷ 3 ≈ 0.3333

3) Поділимо чисельник і знаменник дробу 180 на 4:

Чисельник: 180 ÷ 4 = 45

Знаменник: 1 ÷ 4 = 0.25

4) Поділимо чисельник і знаменник дробу 180 на 5:

Чисельник: 180 ÷ 5 = 36

Знаменник: 1 ÷ 5 = 0.2