З двох населених пунктів, відстань між якими 294 км, одночасно назустріч один одному виїхало два

автомобілі. Один автомобіль рухася зі шидкістю 63 км\год, що складае три четвертих швидкості другого автомобіля. За який час після виходу вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Утеулин Есет.
1)63:3/4=63*4/3=84 (км/год) швидкість другого автомобіля
2)63+84=147 (км/год) швидкість зближення
3)294:147=2 (год) - автомобілі зустрінуться
Відповідь: через 2 години
Отвечает Королева Оля.
Вирішомо задачу арифметично по діях.                                                            1) 63:3×4=84 (км/год) - швидкість другого автомобіля; 2) 63+84=147 (км/год) - відстань, яку проїхали два автомобілі за 1 год; 3) 294:147=2 (год)                 Відповідь: 2 год - час, за який після виходу автомобілі зустрінуться.