На придбання книжок для шкільної бібліотеки виділили певну суму грошей, 8% якої витратили на

придбання словників, Яку суму видилили на придбання книжок, якщо на словники витратили 280 гривень?

Ответы на вопрос

Отвечает Торута Артём.
X - 100%
280-8%
8x=100*280
8x=28000
x=28000/8
x=3500 (грн)