Скласти рівняння: 1) різниця потроєного числа y і числа 41 дорівнює 64  2)сума чисел 9 і x у 5

разів менша від числа 80  

Ответы на вопрос

Отвечает Кубасов Игорь.
1)3у-41=64
3у=64+41
3у=105
у=35

2)9+х=16
   х=16-9
   х=7