Двоє робітників  один з яких працював 12 днів по 8 годин щодня, а інший -8 днів по 7 год

щодня, вигоовили разом 1368 деталей. Знайди продуктивність праці робітників, якщо вона в них однакова. Скільки деталей виготовив кожний робітник

Ответы на вопрос

Отвечает Паршиков Тёма.
1)12*8=96год - працюв 1 роб
2)8*7=56год - прац 2 роб
3)96+56=152 год - прац вони разом
4)1368:152=9 деталей за годину  - продуктивність праці кожного робітника
5)9*96=864 дет - вигот 1 роб
6)9*56=504 дет- вигот 2 роб