Дві ластівки розлетілися в протилежних напрямках швидкість першої ластівки 100 км/год а другої на 5

км/год більша через який час відстань між ластівками становитиме 615 км якщо вони почали рух одночасно

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Яна.

Ответ:

Через 3 часа

Пошаговое объяснение:

1) 100 + 5 = 105 (км/ч) - скорость 2 ласточки

2) 100 + 105 = 205 (км/ч) - скорость удаления двух ласточек

3) 615 : 205 = 3 (часа) - время через которое между ласточками будет расстояние 615 км