Срочно!!!! Дві ластівки розлетілися в протилежних напрямках. Швидкість першої ластівки 100км/год а

другої на 5км/год більша. Через який час відстань між ними становитиме 615 км

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Міша.

Нехай невідома величина - х годин;

1) швидкість другої ластівки:

100 + 5 = 105 (км/год)

2) перша ластівка пролетіла:

100х (км)

3) друга ластівка пролетіла:

105х (км)

4) відстань між ними становитиме 615 км (їх спільний шлях):

100х+105х=615

205х=615

х= 615 : 205

х= 3 (год)

Відповідь: відстань між ластівками через 3 години становитиме 615 км.