!!ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! Два велосипедисти одночасно виїхали назустріч один одному. Швидкість

одного з них на 3 км/год бiльша, ніж швидкість другого. Через 6 годин вони зустрілись. З якою швидкістю Їхав кожний велосипедист, якщо вiдстань між ними була 162 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Botalova Vera.

Ответ:

15 км/год,  12 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість одного велосипедиста х км/год, тоді швидкість другого х-3 км/год.

Їхня сумарна швидкість х+х-3=2х-3 км/год.

За 6 годин вони проїхали (2х-3)*6=12х-18 км.

За умовою 12х-18=162;  12х=180;  х=15

Швидкість одного велосипедиста 15 км/год, швидкість другого 15-3=12 км/год.

Отвечает Попов Алексей.

Ответ:

12 км/ч и 15 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 велосипедиста — х км/ч

Скорость 2 велосипедиста — х + 3 км/ч


(х + х + 3) * 6 = 162

2х + 3 = 162 : 6

2х + 3 = 27

2х = 27 - 3

2х = 24

х = 24 : 2

х = 12


Скорость 1 велосипедиста — (х) = 12 км/ч

Скорость 2 велосипедиста — (х + 3) = 12 + 3 = 15 км/ч