маса девяти однакових гусей 54 кг . яка маса пяти однакових індичок якщо маса індичок на 3 кг

більша ніжмаса гуски

Ответы на вопрос

Отвечает Козырь Илья.

Відповідь:

Маса пяти однакових індичок складає 45 кг.

Покрокове пояснення:

Маса девяти однакових гусей 54 кг. Отже один гусь важить 54 / 9 = 6 кг.

Якщо маса індички на 3 кг більша ніж маса гуски, то одна індичка важить 6 + 3 = 9 кг.

Таким чином маса пяти однакових індичок складає 9 × 5 = 45 кг.