Виміри прямокутного паралепіпеда 20см, 15см і 12см. Знайди його Об'єм, суму довжин усіх ребер та

площу поверхні

Ответы на вопрос

Отвечает Демянник Илья.

Ответ:

об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3600 см³, сума довжин усіх його ребер дорівнює 188 см, а площа поверхні становить 1440 см².

Пошаговое объяснение:

Виміри прямокутного паралепіпеда 20см, 15см і 12см. Знайди його Об'єм, суму довжин усіх ребер та площу поверхні.

Щоб знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда, суму довжин усіх ребер та площу поверхні, потрібно знати наступні формули:

  • Об'єм прямокутного паралелепіпеда (V) обчислюється за формулою:

V = a · b · c,

де a, b і c - довжини трьох сторін паралелепіпеда.

  • Сума довжин усіх ребер паралелепіпеда (P) обчислюється за формулою:

P = 4 · (a + b + c),

  • Площа поверхні паралелепіпеда (S) обчислюється за формулою:

S = 2 · (ab + bc + ac).

Розв'язання

1) V = a · b · c = 20 см · 15 см · 12 см = 3600 (см³) - об'єм прямокутного паралелепіпеда.

2) P = 4 · (20 см + 15 см + 12 см) = 4 · 47 см = 188 (см) - сума усіх ребер.

3)

20 см · 15 см = 300 (см²) - площа першої грані;

15 см · 12 см = 180 (см²) - площа другої грані;

20 см · 12 см = 240 (см²) - площа третьої грані.

2 · (300 см² + 180 см² + 240 см²) = 2 · 720 см² = 1440 (см²) -площа поверхні паралелепіпеда.

Або:

S = 2 · (20 см · 15 см + 15 см · 12 см + 20 см · 12 см) = 2 · (300 см² + 180 см² + 240 см²) = 2 · 720 см² = 1440 (см²) -площа поверхні паралелепіпеда.

Отже, об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 3600 см³, сума довжин усіх його ребер дорівнює 188 см, а площа поверхні становить 1440 см².

#SPJ1