Розв язати прямокутний трикутник ∆АВС, якщо ے С=90°ے β = 27°18’,BC=7,5cм


Ответы на вопрос

Отвечает Оганесова София.

Ответ:

Для розв'язання прямокутного трикутника ∆ABC з відомим прямим кутом C (90°), кутом β (27°18') та стороною BC (7,5 см), можемо скористатися тригонометричними функціями синуса і косинуса.

1. Знаємо, що прямий кут знаходиться між стороною AC і BC, отже, кут α = 90° - β = 90° - 27°18' = 62°42'.

2. Ми також знаємо сторону BC, яка дорівнює 7,5 см.

3. Зараз ми можемо використовувати тригонометричні функції. Можемо виразити сторону AB (протилежну куту α) за допомогою тригонометричних функцій:

a) sin(α) = BC / AB

b) cos(α) = AC / AB

Знаючи значення α (62°42') та BC (7,5 см), можемо вирішити ці рівняння для AB та AC:

a) sin(62°42') = 7,5 / AB

AB = 7,5 / sin(62°42')

b) cos(62°42') = AC / AB

AC = cos(62°42') * AB

Зараз можемо підставити значення sin(62°42') і cos(62°42') та обчислити сторони AB та AC.