Турист рухався 4 год зі швидкістю 4,1 км/год, а за останню годину пройшов 3,1 км. Знайди середню

швидкість туриста на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Ришкуляк Василиса.

Ответ:

3.9 км/год

Пошаговое объяснение:

4.1×4 = 16.4

16.4 + 3.1 = 19.5

\frac{19.5}{5} = 3.9