БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ: знайдіть натуральне значення x при яких буде вірною нерівність: 1 3/8 <

x/8 < 2 1/8

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.

Ответ:

12,\ 13,\ 14,\ 15, \ 16

Пошаговое объяснение:

1\frac{3}{8} < \frac{x}{8} < 2\frac{1}{8}\\\\\frac{11}{8} < \frac{x}{8} < \frac{17}{8}\ \ \ |\cdot8\\\\11 < x < 17\\\\x\in\{12,13,14,15,16\}