Розв'яжи рiвняння усно. Запиши відповідь. а) 1/7x=1 б) 1/15y=1 в)8/9 x=1 г)12/11 y=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Милюшина Ульяна.

Ответ:

а) Щоб знайти значення x, помножте обидві сторони рівняння на 7:

1

/

7

7

=

1

7

1/7x⋅7=1⋅7 =>

=

7

x=7.

б) Щоб знайти значення y, помножте обидві сторони рівняння на 15:

1

/

15

15

=

1

15

1/15y⋅15=1⋅15 =>

=

15

y=15.

в) Щоб знайти значення x, помножте обидві сторони рівняння на 9/8:

8

/

9

9

/

8

=

1

9

/

8

8/9x⋅9/8=1⋅9/8 =>

=

9

/

8

x=9/8.

г) Щоб знайти значення y, помножте обидві сторони рівняння на 11/12:

12

/

11

11

/

12

=

1

11

/

12

12/11y⋅11/12=1⋅11/12 =>

=

11

/

12

y=11/12.

Відповіді:

а) x = 7,

б) y = 15,

в) x = 9/8,

г) y = 11/12.