Обчисли периметр і площу прямокутника зі сторонами 3 і 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинов Роберт.

Відповідь: 21^2 см

Покрокове пояснення:

Для обчислення периметра (P) прямокутника зі сторонами a і b використовуємо формулу:

P = 2a + 2b

У цьому випадку:

a = 3 см

b = 7 см

Підставляючи значення, отримаємо:

P = 2(3 см) + 2(7 см) = 6 см + 14 см = 20 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 20 см.

Для обчислення площі (S) прямокутника зі сторонами a і b використовуємо формулу:

S = a * b

У цьому випадку:

a = 3 см

b = 7 см

Підставляючи значення, отримаємо:

S = 3 см * 7 см = 21 см²

Отже, площа прямокутника дорівнює 21 квадратному сантиметру.

Отвечает Стойлова Аня.

Ответ:

20, 21

Пошаговое объяснение:

3+3+7+7=20-периметр

7•3=21-площа