Допоможіть будь ласка завтра здавати 1. Запишіть всі дільники чисел :100, 101, 90,601 2. Запишіть

по чотири кратних чисел: 72, 90, 101 3. Різниця двох чисел 17,1, одне з них в 4 рази більше другого. Знайти суму цих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Звичайно, я допоможу вам з цими завданнями. Ось розв'язки:

1. Дільники чисел:

- Для числа 100: 1, 2, 4, 5, 10, 20, 25, 50, 100

- Для числа 101: 1, 101

- Для числа 90: 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 15, 18, 30, 45, 90

- Для числа 601: 1, 601

2. Чотири кратні числа:

- Для числа 72: 72, 144, 216, 288, ...

- Для числа 90: 90, 180, 270, 360, ...

- Для числа 101: 101, 202, 303, 404, ...

3. Різниця двох чисел 17,1, одне з них в 4 рази більше другого. Щоб знайти ці числа, нам потрібно розв'язати систему рівнянь. Позначимо більше число як х, а менше число як у. За умовою, маємо такі рівняння:

x - y = 17 (Рівняння 1)

x = 4y (Рівняння 2)

Замінимо значення x в першому рівнянні згідно другого рівняння:

4y - y = 17

3y = 17

y = 17 / 3

Підставимо значення y в друге рівняння:

x = 4 * (17 / 3) = 68 / 3

Тож, менше число y ≈ 5.67, а більше число x ≈ 22.67.

Для знаходження суми цих чисел, просто додаємо їх:

Сума = x + y ≈ 22.67 + 5.67 ≈ 28.34.