Довжина кімнати 5 м, а ширина становить 80 % довжини. Підлогу кімнати покрили лаком. Скільки лаку в

середньому пішло на покриття 1 м2 підлоги, якщо всього використали 5кг лаку

Ответы на вопрос

Отвечает Няникова Лилия.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

80% = 80 : 100 = 0,8

1) 0,8 * 5 = 4 (м) - ширина комнаты

2) 5 * 4 = 20 (м²) - площадь комнаты

3) 20 * 5 = 100 (кг) - пошло лака на покрытие пола