у мами в гаманці було 415 гривень. На покупки вона витратила одну п'яту частину цих грошей. Скільки

гривень залишилось у мами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юровский Дэн.

Пошаговое объяснение:

415:5=83 витратила мама

415 - 83 = 332 залишилось у мами

Надеюсь помог

Отвечает Мусаева Эльнара.
415*1/5 = 83 грн.

415-83=332 грн.

Відповідь: 332 грн