4.Знайдіть : 1) - від 1/3 числа 210; 2) - від 2/3 числа 3000; 3) число, 3/4 якого дорівнює 72.​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Паша.

Відповідь:

1/3 числа 210:

1/3 * 210 = 70

2/3 числа 3000:

2/3 * 3000 = 2000

Число, 3/4 якого дорівнює 72:

Щоб знайти це число, розділімо 72 на 3/4:

72 / (3/4) = 72 * (4/3) = 96