Нужна помощь помоги пожалуйста 8,4x+1,6x=80


Ответы на вопрос

Отвечает Морковнина Валерия.

Ответ:↓↓↓

Щоб розв’язати рівняння 8,4x + 1,6x = 80, ми можемо спростити та розв’язати х.

1. Об’єднайте подібні терміни:

8,4x + 1,6x = 80

(8,4 + 1,6)x = 80

10x = 80

2. Розділіть обидві частини рівняння на 10, щоб виділити x:

(10x)/10 = 80/10

х = 8

Тому розв’язком рівняння 8,4x + 1,6x = 80 є x = 8.

Надеюсь помогла

Можно мне лучший ответ пж

Отвечает Шустров Никита.

8,4х + 1,6х = 80

10х = 80

х = 80 : 10

х = 8