Введите 10 раз, 11 раз…, 15 раз больше числа. a) 9. b)15. c)18. d)21. e)25


Ответы на вопрос

Отвечает Гришина Анастасия.

Відповідь:

Для знаходження чисел, які є 10, 11, 12, 13, 14 і 15 разами більшими за дані числа (9, 15, 18, 21, 25), ми будемо множити дані числа на відповідні множники:

a) 9 * 10 = 90

b) 15 * 11 = 165

c) 18 * 12 = 216

d) 21 * 13 = 273

e) 25 * 14 = 350

Отже, числа, які є 10, 11, 12, 13, 14 і 15 разами більшими за дані числа, відповідно:

a) 90

b) 165

c) 216

d) 273

e) 350

Покрокове пояснення: