ДАЮ КРАЩУ ВІДПОВІДЬ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА 13. Скільки всього коренів рівняння 2sin x=√2 належить

проміжку |0;π|?А)триБ)одинВ)більше за триГ)дваД)жодного​

Ответы на вопрос

Отвечает Будько Настя.

Відповідь:

Г) два.

Покрокове пояснення:

Для вирішення цього рівняння, спочатку поділимо обидві сторони на 2:

sin x = √2 / 2

Знаючи значення sin x для різних кутів, ми можемо знайти значення x, які задовольняють рівнянню. Значення sin x = √2 / 2 відповідає кутам 45° та 135°, оскільки sin 45° = sin(π/4) = √2 / 2 та sin 135° = sin(3π/4) = √2 / 2.

Проміжок |0; π| включає ці два кути (45° та 135°). Отже, рівняння 2sin x = √2 має два корені на цьому проміжку.

Отвечает Хорлампенко Кирилл.

Ответ:

г) два

Пошаговое объяснение:

відповідь г)два))))))