2. Якщо два поїзди, що відправляються з одного і того самого пунк- ту одночасно, рухатимуться в

одному напрямку, то через 3 години між ними буде 24 км. А якщо ті самі поїзди рухатимуться у проти- лежних напрямках, то через 3 години між ними буде 624 км. Знайдіть швидкість обох поїздів. БУДЬ ЛАСКА, ДАЮ 50 БАЛЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

108км/ч; 100км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 поезда = х км/ч

Скорость 2 поезда = у км/ч

{3(х - у) = 24

{3(х + у) = 624

{х - у = 8

{х + у = 208

{2х = 216

{х + у = 208

1)

2х = 216

х = 216 : 2

х = 108

2)

х + у = 208

108 + у = 208

у = 208 - 108

у = 100

Скорость 1 поезда = (х) = 108 км/ч

Скорость 2 поезда = (у) = 100 км/ч