Для виготовлення чоловічих браслетів ювеліри використали 76 г червоного золота, у три рази на 56

г більше, менше білого золота, а срібла ніж червоного й білого золота разом. Скільки грамів срібла використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Карабанова Екатерина.
За тебе свічку в церкві поставлю брат
Отвечает Брюханов Андрей.
76 * 3= 228 г білого золота
76+ 228= 304 г червоного й білого
золота разом
304 + 56= 360 г срібла використали