Для виготовлення чоловічих браслетів ювеліри використали 76 г червоного золота, у три рази менше

білого золота, а срібла - на 56, г більше, ніж червоного й білого разом золота. Скільки грамів срібла використали?

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

76 * 3= 228 г білого золота

76+ 228= 304 г червоного й білого золота  разом

304 + 56= 360 г  срібла використали