До свята привезли 27 горщиків хризантем червоного кольору, білого кольору - у 4 рази більше, ніж

червоного, жовтого у 2 рази більше,ніж білого, а рожевого у 4 рази менше, ніж жовтого кольору. Скількигорщиків хризантем привезли до свята?​

Ответы на вопрос

Отвечает Касымжанова Ажар.

Ответ.

  • Привезли до свята 405 горщиків хризантем

Пошаговое объяснение.

Кратка умова:

хризантем червоного кольору - 27 горщиків

хризантем білого кольору -  у 4 рази більше, ніж червоного

хризантем жовтого кольору - у 2 рази більше, ніж білого

хризантем рожевого кольору - у 4 рази менше, ніж жовтого

всього хризантем - ?

Рішення.

1) знаходимо скільки привезли білих хризантем:

27 · 4 = 108 горщиків

2) знаходимо скільки привезли жовтих хризантем:

108 · 2 = 216 горщиків

3) знаходимо скільки привезли рожевих хризантем:

216 : 4 = 54 горщиків

4) знаходимо скільки привезли всього хризантем:

27 + 108 + 216 + 54 = 405 горщиків

#SPJ1